COVID 19 DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

 

Vážení zákazníci. Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu koranavírusu a na základe vyhlásenia vlády SR o núdzovom stave sme uzatvorili našu kamennú predajňu na ul. Študentská 1.

Počas trvania uzávery môžete využiť služby nášho e-shopu www.rozlomitysport.sk a pohodlne a bezpečne si nakúpiť tovar z pohodlia Vášho domova.

Vaše zdravie a zdravie našich zamestnancov je pre nás prvoradé, preto pristupujeme k opatreniam aby sme zaistili najvyššiu možnú bezpečnosť nášho spoločného kontaktu počas trvania pandémie.

  1. Osobný odber na prevádzke nie je možný
  2. Vaše objednávky z eshopu  vybavujeme denne od 9:00 – 12:00
  3. Kontaktovať nás môžete na tel. č. 0903/230175
  4. Dovoz tovaru je zabezpečený kuriérom. Pre Košice máme špeciálny rozvoz tovaru za 1 EUR
  5. V eshope je možná iba platba kartou alebo na faktúru
  6. Manipulácia s tovarom je zabezpečená v rúškach a rukaviciach, prosíme aj Vás o dodržanie bezpečnosti pri kontakte s kuriérom, chránite tak seba aj ostatných minimálne rúškom, ale odporúčame aj rukavice.
  7. Robíme všetko preto, aby obsah vašej zásielky bol v 100 % zdravotne nezávadnom stave
  8. Ku každej objednávke pribaľujeme darček, či už homemade rúško alebo Marva tyčinku.

VRÁTENIE TOVARU A REKLAMÁCIE

- na základe uzatvorenia predajne pre verejnosť momentálne nepríjimame reklamácie a vrátenie tovaru osobne na predajni 
-ak tovar predsa len potrebujete vymeniť alebo vrátiť, zašlite nám ho prosím na adresu prevádzky Rozlomity sport s.r.o. | Študentská 1, | Košice | 04001
- vrátenie platieb a výmena tovaru za inú veľkosť prebehne čo najrýchlejšie aj tak Vás ale prosíme o trpezlivosť spojenú s týmito úkonmi, hlavne pokiaľ by bol tovar sťahovaný z centrálneho skladu.
- reklamácie sa vždy snažíme vybaviť v zákonnej lehote 30 dní

ODPORÚČANIA KURIÉRSKEJ SPOLOČNOSTI UPS A ROZVOZU PRE KOŠICE

- odporúčame za objednaný tovar zaplatiť vopred. Eliminovaním nevyhnutného osobného kontaktu kuriéra s príjemcom výrazne znižujeme možnosť prenosu nákazy a tiež zrýchľujeme proces doručovania balíkov!

- pri doručení tovaru si príďte po balík k vozidlu kuriéra a nevyžadujte od neho doručenie priamo pred bytové dvere, do kancelárie v obchodnom centre. Príjemca by mal zároveň pri preberaní rovnako ako kuriér používať ochranné pomôcky (rúško, rukavice...) a dodržiavať bezpečný odstup od kuriéra

- v prípade že sa nachádzate v karanténe, informujte kuriéra, hneď ako Vás kontaktuje ešte pred samotným doručením balíka!

POĎAKOVANIE

Vážime si vaše aj naše zdravie, preto vás chceme poprosiť o zhovievavosť a trpezlivosť pri doručovaní objednávok a zároveň o dodržiavanie vydaných pokynov.

Pri akýchkoľvek otázkach, nás kontaktuje mailom na info@rozlomitysport.sk  alebo telefonicky na 0905 230 175.

Ďakujeme!

Spolu to zvládneme!

ROZLOMITY SPORT tím

Miesto kde to naozaj žije lezením.

Sme s Vami a sme tu aby sme Vám poradili pri výbere toho najlepšieho čo potrebujete

Viac

Súhlasím

Tieto internetové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním týchto internetových stránok s tým vyjadrujete svoj súhlas.