Vitajte na Lezeckej Stene Rozlomity - Košice


Detský lezecký krúžok

letná časť

Letný lezecký prímestský tábor

Všetko pre lezenie a zážitky v prírode

nájdete v našom e-shope

Sledujte nás na

FaceBooku

 

 

Lezecká stena Rozlomity je športová organizácia spravujúca športovú halu v ktorej je umožnené realizovať všetky druhy halového lezenia a ďalších pridružených športov, hlavne lezenie s lanom, bouldering, zlaňovanie, drytooling, slackline … Zoznam aktuálnych akcii nájdete v sekcii O NÁS a NOVINKY

 

Ponúkame kompletné služby – lezecké kurzy, individuálne či spoločné tréningy, lezenie v skupineobjednanie inštruktora, trénera,  teambuildingové akcie, lezenie pre školy, školské výlety, branné cvičenia, denné aj týždenné tábory, kondičné lezenie,  vrátane požičovne lezeckého a outdoorového materiálu.

Partneri Lezeckej Steny Rozlomity:

Singing Rock

Rozlomity Sport

JPsoftware

 

Priestory sú rozdelené do dvoch častí:

Hala – lezecká stena výšky do 10 metrov určená na lezenie s lanom. Aktuálne ponúka viac ako 80 samostatných lezeckých trás od najľahších určených pre začiatočníkov či bežných návštevníkov až po náročnejšie trasy pre aktívnych lezcov.

Bouldrovka, ponúka ma ploche 280 metrov štvorcových lezenie do výšky 4 m na viac ako 2000 chytoch. Súčasťou je aj detská stienka výšky 6 metrov s 5 odistenými trasami.

K dispozícií je priestor na občerstvenie  a obchodík s lezeckým materiálom.

Aktuálne sa na stene prevádzkuje 4 krát týždenne detský krúžok, ktorý navštevuje viac ako 50 detí. K tomu je samostatne taktiež 4 krát týždenne riešený tréning detí a mládeže so zameraním na pretekárske lezenie. Pre vysokoškolákov je prevádzkuje 4 krát týždenné v doobedňajších hodinách telesná výchova.

Otvorené pre verejnosť je každý deň v týždni od 14:00 do 22:00.  Ohľadom možnosti lezenia doobeda sú zverejnené informácie na Facebook stránke.

 

 

  V roku  2019 sme od mesta Košice prijali dotáciu vo výške 1226,- EUR. Dotáciu sme čerpali na podporu mládežníckeho individuálneho športu.
     
  V roku 2019 nás taktiež podporila organizácia VISIT KOŠICE, ktorá zabezpečovala propagáciu pretekov Slovenkého pohára detí a mládeže.
     
  Záverečné kolo pretekov Slovenského pohára detí a mládeže v disciplíne lead, ktoré sa konali 10.10.2019 v Košiciach na Lezeckej Stene Rozlomity finančne podporil aj Košice Región Turizmus Za podporu ďakujeme.